[prdctfltr_sc_products show_products=”no” action=”https://greecerealestate.co.il/shop/”]

החברה הותיקה בישראל, עם הצלחות לא מתווכחים!


מתעניינים? נא מלאו את הטופס.

 חברת ” G.R.E” מתמחה ביזמות ופיתוח נדל”ן ביוון. 

פיתוח פרויקטים, השקעות מניבות, מלונות, ווילות, דירות, קומפלקסים, אדמות פרטיות, איים פרטיים, פיתוח עסקי

 הינם רק חלק ממה שיש לחברה להציע  – תוך הקשבה לדרישות ורצונות הלקוח.

לפרוייקטים שלנו לחצו כאן

לחברת  “G.R.E” מומחים שילוו אותך לאורך כל הדרך, מתווכים, עו”ד, ארכיטקטים, מהנדסים, קבלנים, חברות ביטוח וחברות ניהול המספקות את כל צרכיכם במהלך תכנון הפרויקט, לפני ואחרי הרכישה, ויוודאו כי ההחלטות שתיקחו הינם הטובות והנכונות ביותר עבורכם.

התקשרו עכשיו 04-6360664

“G.R.E” החברה הוותיקה בארץ ופועלת למעלה מ 10 שנים בהקמת פרוייקטים ביוון, צוותנו משלב מומחים משתי המדינות שבעזרתם תוכלו להגשים את מטרותיכם על הצד הטוב ביותר.

תחת הכובע של  “G.R.E” ישנה חברת תיירות אשר שולחת למעלה מ 5,000 תיירים בשנה ליוון ועוזרת לציבור לקוחותיה בהשכרת נכסיהם, הכל בניהול תחת קורת גג אחת.

על דגל החברה מתנוססים ערכים כמו מקצועניות, הקשבה, אמון, יכולת חשיבה, ניסיון  וקשרים ממונפים עם כל בעלי המקצוע הדרושים.

החברה מעניקה יחס אישי לכל אחד מלקוחותיה, ליווי צמוד, ושרות נבון וחכם ביותר בכל הקשור לקניית נכס מקרקעין ביוון –
כאזרח ישראלי.

חברים בלשכת המסחר ישראל-יוון
פרוייקט של החברה

3 וילות הנושקות לים, במפרץ אמוסו שבאי לפקדה, יוון.

לחץ כאן לאחת התוצאות של פרוייקט אמוסו.

לחץ כאן לתוצאה נוספת של פרוייקט אמוסו.


לאתר תיירות ונופש באי לפקדה לחץ כאן


למלון בוטיק סרניטי לחץ כאןהשקעת נדלן ביוון

בשנים האחרונות נפתח חלון חדש לישראלים לרכוש נכסים זולים ומניבים ביוון בעלי תשואה טובה, יחסית לנכסים בישראל.

אם בעבר אזרח ישראלי (מדינה שלישית ע”פ ההגדרה ביוון) לא היה יכול להיות בעלים של נכס מקרקעין ביוון אלא רק ואם היה לו שותף יווני, היום אזרח ישראלי יכול להיות בעלים על מקרקעין ביוון על שמו הפרטי בטאבו, מה עוד שמעמד הבעלות ביוון ואופן הרישום הינו חזק יותר מישראל שבה 93% מהאדמות הם בחכירה מהמנהל.

תחילתו של המשבר הכלכלי החל מ – 2008 “בסאב פריים”ועד 2017 , גרם למחירי הנדלן לרדת בערים הגדולות אתונה וטסלונקי עד 70% מלפני המשבר, כיום 2019 יוון לאחר 11 שנים של מדיניות צנע (עליית המע”מ ל 24% באופן גורף על כול המוצרים לעומת מע”מ משתנה/פרוגרסיבי ונמוך בהרבה מבימים שלפני המשבר) מראה המדינה התאוששות וצמיחה כלכלית, יוון הפסיקה את הצורך והשימוש בחבילות הסיוע מהאיחוד האירופאי ומראה צמיחה בתל”ג.

במדינות במשבר ההתאוששות מגיעה בעיקר מהנדל”ן שמגיע ברובו מהשקעות של תושבים זרים.

בשנת 2017 הייתה צמיחה של יותר מ-8% לעומת שנים קודמות ומומחים צופים עליה של 5.5% בכל שנה עד 2021.

ליוון יש כיום פוטנציאל כלכלי אדיר לרווחים גבוהים, בעיקר בסקטור התיירותי, כספים רבים מכספי הסיוע של האיחוד הושקעו בסקטור זה כמו עוד בתחום ההיי-טק, לואו-טק, מזון ומשקאות, ביוטכנולוגיה, תשתיות ואנרגיה ירוקה.

אנשי נדלן ותיקים ומנוסים ממליצים על קניית נכס ביוון, השקעה בדירת נופש ביוון, השקעות בבתי נופש ואף קניית עסק (מלון/מסעדה/בר) ביוון.

הממשלה היוונית מעודדת השקעות נדלן ביוון ע”י משקיעים זרים, העידוד בא ליידי ביטוי בהטבות מס גדולות, והענקת ויזות לאירופה, היום אזרח זר שמשקיע מעל 250 אלף אירו בנדל”ן ביוון הוא ובני משפחתו זכאיים ל”וויזת זהב” המקנה אזרחות ל-5 שנים (GOLDEN VISA), ואופציה להארכה לעוד 5 שנים הוויזה מאפשרת שהות מלאה ביוון, חינוך בחינם, אפשרות לנהל עסק וכו’.

למידע נוסף לחצו כאן.

מס הרכישה עומד כיום על 3% ובמכירה –כיום, (תקנות שעה) קיים פטור מלא ממס שבח ב”פרטי”.

למשקיעים ישראלים ישנן הטבות נוספות כגון ביטולים של: מס הכנסה, מס שבח ועוד- כל זאת עקב חתימת האמנה בין ישראל ליוון – מניעת כפל תשלום מס.

אמנת המס בין ישראל ליוון הינה אמנת מס מאוד ייחודית, שדומה לה יש לישראל רק עם צרפת, בזכות אמנה זאת ישנם הטבות מס ייחודיות ובלעדיות בין ישראל ויוון, למידע נוסף אנא צרו קשר עם אחד מנציגנו בטלפון 04-6360664

הנגישות לנכס, המרחק קצר, (ניתן לטוס בבוקר מישראל לבקר בנכס ולחזור באותו היום ממש לישראל), מקנה שליטה מאוד טובה בנכס שמצד אחד נמצא במדינה שמתאוששת באיחוד האירופי ומצד שני מאוד קרובה גאוגרפית לישראל, תדירות טיסות מאוד גבוה, מחירי הטיסות זולות, אין צורך בויזה, כל זאת ועוד עושים את עניין השקעה בנדלן ביוון, מאוד אטרקטיבי.

נוסף לכל, עם התפתחות פלטפורמות ההשכרה ברשת כגון: BOOKING, AIRBNB וכו’.. .המון משקיעים בדירות נופש, בתי נופש, וילות ואפילו מלונות.

ענף התיירות מהווה כרבע מהתל”ג היווני (כ-25%), כ-32 מיליון!!! תיירים בשנה – קפיצה של 100%, כל יווני 3 שלישי עוסק בתיירות. אם ב- 2018 ביקרו ביוון למעלה מ30 מיליון תיירים (עליה של כ 10% מינימום בשנה) הצפי הוא לכ- 50 מיליון תיירים ב- 2028, כ 5 תיירים על כל תושב יווני.

כמחצית ממשקיעי הנדלן ביוון משקיעים באתונה- השכונות המבוקשות ע”י המשקיעים בישראל : קיפסלי, אומוניה, פיסירי, אקסרחיה, אקרופוליס, גאזי, רובע איליסיה, סינטגמה, סביב האקרופוליס והפלאקה.

שכונות אלו שבשנות המשבר היו מלאים באנשים מעוטי יכולות היום מתחלפים במשקעים זרים שקונים בניינים שלמים משפצים ומייעדים מבנים אלו להשכרה לתיירות.

“אתונה”, עיר בירה של מדינה החברה באיחוד האירופאי, עם היסטוריה מכובדת של למעלה מ 3000 שנים, עם מרכזים היסטוריים ייחודיים, תרבות ומרכזיים תיירותיים ייחודיים בהחלט נותנים מצע מושלם להשקעה.

השאר משקיעים באיים כגון: כריתים, קורפו, לפקדה, אוויה פארוס, מיקונוס וכו’.

יש לתת גם תשומת לב לכיוון הפוליטי שנוצר בשנים האחרונות ציר גז המתחיל בישראל עובר בקפריסין, ממשיך דרך יוון לאיטליה,מחזק את הקשרים המדיניים ביטחוניים בין מדינות אלו ומבטיח יחסי שכנות עם אינטרס משותף.

למידע רכישת והשקעות ביוון אנא פנו לאחד מנציגנו ונשמח לתת לכם את השרות הטוב ביותר למציאת ההשקעה הטובה והבטוחה ביותר ביוון בהתאם לצרכים שלכם.

עידן סרוסי
מייסד מנכ”ל ובעלים של חברת G.R.E נדל”ן ביוון המתמחה למעלה מ 12 שנים בתחום.
האי לפקדה

בשנים האחרונות מציף גל תיירים ומשקיעי נדלן את האי לפקדה – מקבוצת האיים היוניים, במערב יוון,

האי לפקדה ממוקם מול חופי איטליה ומחובר ליבשה ע”י גשר.

עד לפני שנה דרכי ההגעה לאי לפקדה היו בטיסה לאתונה ונסיעה מדהימה של כ – 4 שעות דרך תעלת קורינטוס וגשר אינטריו, אפשר לשלב טיול באזור פלפונס ועיירות כגון נאפפליו, קסילוקסטרו, או טיסה לעיר יואנינה פארגה ונסיעה של כ – שעה וחצי לאי לפקדה.

שילובים נוספים: טיסה לקורפו או קפלוניה ואח”כ לקחת מעבורת, או טיסה לסלוניקי במרחק של כ – 4 שעות נסיעה.

בשנה האחרונה יש טיסות ישירות מישראל לשדה התעופה בעיירת הנופש פרבזה שממוקם כ – 15 דקות נסיעה מהכניסה לאי לפקדה, מה שהגביר את רכישות הנדלן והתיירות בלפקדה.

בכניסה ללפקדה ליד הגשר ממוקמת טירת מאברה – מקום נפלא לטייל עם ילדים,

לפקדה טאון משופעת בטברנות, מסעדות, בתי קפה, בארים ומרינה יפייפיה.

האי לפקדה מאופיין בחופים מדהימים בראשם עומד פורטו קציקיס במערב האי – שזכה לתואר החוף הכי יפה ביוון.

במזרח האי ממוקמות העיירה נידרי עם נמל קסום, מסעדות, טברנות בתי מלון והמפל המפורסם.

מומלץ לקחת שייט שיוצא לפורטו קציקי, קפלוניה, סקורפיוס, ספרטי, קסטרי, איטקה, מגניסי (במערה) ומסתיים במדורי עם עגינה ושחיה.

בדרום לפקדה נמצאת העיירה ווסיליקי – המקום לגלישת רוח וקייט סרף, על החוף ישנה טיילת עם טברנות מקומיות.

לרומנטיקנים מומלץ לבקר גם באגיוס נקיטאס – מהמם ורומנטי.

וביקור אצל הזקנה המיתולוגית בחורטטה.

 לאתר האי לפקדה – לחץ כאן.

צרו איתנו קשר